Neuvěříte svým očím, co vše vám pozorovací noční vidění ukáže

Pozorovat terén v noci za horších viditelných podmínek může být velký problém nejen pro zkušené lovce, ale i profesionály u bezpečnostních sil. Pokud tedy také rádi chodíte na lov a potřebujete dobře vidět i v horších viditelných podmínkách, jako může být mlha nebo tma během noci, bude pro vás skvělým a spolehlivým pomocníkem pozorovací noční vidění. Chcete vědět, jak toto multifunkční zařízení funguje a co vše dokáže? Čtěte dál!

Číst dál: Neuvěříte svým očím, co vše vám pozorovací noční vidění ukáže

  • Změneno dne .

Velký sortiment abraziva do pískovaček

abrazivo do pískovačky

V průmyslu se často používá pojem abraze. Jedná se o interakci dvou těles, respektive jejich povrchů. Jeden z materiálů je výrazně tvrdší než druhý, a tak proniká do druhého, který odstraňuje. Typickým příkladem je například broušení pilníkem nebo odstraňování starého nátěru smirkem. V průmyslu se místo smirku však používá abrazivo do pískovačky a o něm si tady něco řekneme.

Číst dál: Velký sortiment abraziva do pískovaček

  • Změneno dne .

Plošina za auto od českého výrobce

Zdvihací plošiny jsou náramnými pomocníky vždy, když potřebujeme dosáhnout tam, kde to normálně ze povrchu země nejde. Jejich použití je široké, najdeme je ve firmách, na stavbách nebo i u rodinných domů. Stejně tak existuje i značné množství plošin, konkrétně například přívěsné montážní plošiny.

Číst dál: Plošina za auto od českého výrobce

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.