Neuvěříte svým očím, co vše vám pozorovací noční vidění ukáže

Pozorovat terén v noci za horších viditelných podmínek může být velký problém nejen pro zkušené lovce, ale i profesionály u bezpečnostních sil. Pokud tedy také rádi chodíte na lov a potřebujete dobře vidět i v horších viditelných podmínkách, jako může být mlha nebo tma během noci, bude pro vás skvělým a spolehlivým pomocníkem pozorovací noční vidění. Chcete vědět, jak toto multifunkční zařízení funguje a co vše dokáže? Čtěte dál!

Digitální noční vidění funguje ve dne i v noci

Digitální noční vidění by nemělo chybět ve výbavě žádného jedince, který má zálibu v lovu, a potřebuje tak dobře vidět za každých podmínek. Pojďme si ale blíže představit, jak toto zařízení vlastně funguje.

Základním prvkem nočního vidění, je speciálně konstruovaná optika se zesilovačem obrazu, díky kterému lze i na dálku a v horších světelných podmínkách vidět obraz ve vysokém rozlišení. Přístroj tak využijete za jakéhokoliv počasí, ať už bude venku mlha nebo déšť, ale zvládne hravě také prašné prostředí nebo písečné bouře. Díky digitálnímu zaměřovači s optickým zvětšením 4,5x, které lze digitálně přiblížit až na hodnotu 18x, můžete plynule pozorovat celé zorné pole a už vám nic neunikne.

 

Digitální noční vidění je to pravé pro zkušené lovce

Při nočním pozorování terénu či zvěře nebo při lovu zajisté oceníte, že digitální noční vidění disponuje kromě dobré viditelnosti na dálku nebo během tmy, také spousty dalšími funkcemi. Zařízení je navíc kompaktní a lze tak k němu přidávat další pomocné části a zařízení, jako jsou pomocné optické přístroje nebo zaměřovač.

Ve dne i v noci s digitálním nočním viděním využijete pro ještě větší kvalitu zobrazení a rozpoznávacích schopností nový model kvalitního snímacího senzoru CMOS, který je v HD rozlišení a jako zobrazovací jednotku používá AMOLED displej. Ve tmě tak pomocí monokuláru nebo optického přístroje s předsádku uvidíte při pozorování až na 500 m daleko.


Vysoký výkon a mnoho funkcí digitálního nočního vidění

Dalšími skvělými vlastnostmi, které oceníte na vašich výpravách do terénu plně vodotěsná konstrukce s třídou ochrany IPX7. Zařízení je tak schopné pracovat i při srážkách vyšší intenzity a může být krátkodobě ponořeno do vody. Pracovat s ním lze v teplotách -25 ° až + 50 ° C.

Kromě odolnosti proti nepříznivému počasí, je předsádka pro noční vidění také navržena pro odolnost proti zpětnému nárazu s energií impulsu 6 000 J. Zařízení je vybaveno také videorekordérem a dokáže pořizovat statické obrázky a videa. Tento obsah se ukládá do vnitřní paměti a lze pak jednoduše sdílet a přenášet pomocí kabelového připojení do PC nebo bezdrátově díky vestavěnému Wi-Fi modulu.


Všechny nástrahy při lovu i během nočních výprav digitální noční vidění hravě zvládne a budete se na něj moct spolehnout. Neváhejte proto a pořiďte si i vy na svá dobrodružství toto zařízení. Velmi kvalitní noční vidění od značky PARD můžete pořídit na stránkách www.hunting24.cz.

  • Změneno dne .
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.